Stránky

štvrtok 20. decembra 2012

Urban Market a Veselé Vianoce

Od dnes som si naordinovala trošku oddychu a na pár dní spomalím, ale ešte predtým pridám zopár fotiek, aby ste vedeli ako parádne nám bolo na Urban Markete.

Je síce za nami už pár dní ale bolo skvelé sa s vami všetkými stretnúť a trošku sa porozprávať, spoznať našich zákazníkov, s ktorými sme si zatial iba písali. Veľa sme sa naučili, vieme čo a ako urobiť lepšie nabudúce. Ďakujeme, že ste prišli, za milé slová a úsmevy. Dúfam, že čoskoro sa na niektorom z handmade marketov uvidíme znova. Priestor na markete sme využili pre obe naše značky, House of Scrap aj i lowe muff, preto sú na fotkách aj pohľadničky a receptáriky ale aj naše farebné šáliky.

Rok 2012 prebehol veeeľmi rýchlo, udialo sa mnoho zmien a rozhodnutí, na ktoré som nemala predtým odvahu. Ďakujem všetkým našim zákazníkom, že zverili svoje predstavy do našich rúk, veľmi sa z toho teším, prajem Vám krásne Vianoce plné príjemne strávených chvíľ s najbližšími 
a šťastný a úspešný nový rok 2013. 2 komentáre:

SunnysScrapWorld povedal(a)...

tak som sa nan tesila a nakoniec som nestihla :( ale krasne vytvory. som netusila, ze si aj Muff :D kamoska si jeden kupila a ja kym sa pre niektory rozhodnem, tak je predany :D juj, idem checknut galerku este raz :)))

michaela povedal(a)...

Evicka pekne si to okomentovala aj zdokumentovala :)